Darbo laikas: 
I 09.00 -18.00     V 09.00 - 18.00
II 09.00 - 18.00   VI  - nedirba
III 09.00 - 18.00  VII - nedirba
IV 09.00 - 18.00

Laisvės a. 4, Panevėžys
Telefonas: 8 45 431965, 8 45 469070,  8 698 33626
El. paštas klinika@dentalclinic.lt

Lt    IEn    IRu    
Paslaugos    |   Apie mus    |   Gydytojai    |   Klauskite    |   Straipsniai    |   Kontaktai
Burnos chirurgija, estetinis plombavimas, vaikų odontologija ir ortodontija, burnos higiena
Skaitmeninė panoraminė rentgenografija. Dantų implantacijos planavimas.
Dantų implantacija
Mikroskopinė odontologija: mikroprotezavimas, mikroplombavimas
Dantų gydymas lazeriu, dantų protezavimas
Dantų šaknų kanalų gydymas
Dantų balinimas lazeriu
Periodontologinis gydymas
CEREC aparatu gaminame pavienius vainikėlius, laminatus, įklotus, užklotus ir tiltinių protezų karkasus bemetalei keramikai iš cirkonio oksido, aliuminio oksido
Bemetalės keramikos dantų protezų gamyba
VITA Easyshade

Tobulėjant technologijoms, vystantis estetinei odontologijai atsiranda poreikis tiksliai nustatyti danties spalvą. To reikia ne tik pacientams, bet ir odontologams, nes žmogaus akis dėl įvairių priežasčių( pvz. apšvietimo) spalvos tiksliai nustatyti negali.

Plačiau   Plačiau
Straipsniai
Lėtinis periodontitas

Aistė Navikienė

Lėtinis periodontitas (liaudiškai vadinama „parodontozė“) – tai infekcinė liga, kuri sukelia žandikaulio tirpimą, dantys tampa paslankūs ir pasireiškia dantų netekimas. 2000-aisiais metais buvo ištirtas lėtinio periodontito paplitimas Lietuvoje. Tyrimas parodė, kad net 85% žmonių iki 35-erių metų sirgo dantenų uždegimu – būklė, kuri negydoma pereina į kaulo tirpimą ir dantų netekimą. 6-iems iš 10-ies vyresniems nei 55-erių metų žmonėms lėtinis periodontitas sukėlė kaulo netekimą ir netekta vieno ar kelių dantų dėl šios ligos. Blogiausia, kad ši liga yra neskausminga ir pacientai kreipiasi su labai sunkia ir išplitusia ligos forma. Dėl to būtina, kad pacientas pastebėjęs tokius ligos požymius kaip dantenų kraujavimas, dantų paslankumas, nemalonus kvapas iš burnos, dantų jautrumas – kreiptųsi į gydytoją periodontologą ir tik po išsamaus paciento burnos būklės ištyrimo būtų nustatyta, ar pacientas neseserga šia liga.

Labai svarbu paminėti, kad lėtinis periodontitas sukelia ne tik dantų netekimą, tačiau begalė mokslinių tyrimų teigia, kad ši liga yra susijusi su kraujagyslių aterosklerotiniais pakitimais (smegenų insultas, širdies infarktas), cukrinio diabeto išsivystimu, diabeto išsivystimu nėštumo metu, priešlaikiniu gimdymu.

Bemetalė keramika

Rimgaudas Žilinskas

Jei diskotekoje pasirodys, kad jūsų šokių partneris be dantų, neišsigaskite, galbūt jo dantys - metalokeramikos. Diskotekos lempų šviesa praeina pro keramiką ir atsispindi nuo tamsaus metalo, todėl atrodo, kad priekinių dantų tiesiog nėra.

Žmogaus natūralių dantų audiniai yra pusiau skaidrūs, būtent tokius ir stengėsi sukurti medžiagų gamintojai, kurdami bemetalės keramikos dantis. Bemetalė keramika užtikrina geresnę kokybę. Tai ir estetika ir biosuderinamumas (nenaudojamas metalas, kuris kelia tam tikrą alergijos riziką). Naudojamas grynas porcelianas - natūrali medžiaga. Tiltiniams protezams gaminti naudojamas aliuminio arba cirkonio oksidas, kurio tvirtumas prilygsta plienui. Tai medžiagos iš kurių galima pagaminti labai estetiškus dantų protezus, jos šviesos spindulius praleidžia taip pat kaip ir natūralūs dantys, dantys atrodo natūraliau ir dienos šviesoje.

img   Plačiau

ODONTOLOGIJOS KLINIKA  Laisvės a. 4, Panevėžys, Telefonas: 8 45 431965, 8 45 469070,  8 698 33626, El. paštas klinika@dentalclinic.lt

Interneto svetainių kūrimas optimizavimas